nordtrondelag

Kontaktpersoner for DKS Nord-Trøndelag

Richard Susegg Kvarving @ Nord-Trøndelag // 08.12.15

Irene Rosenblom
Hovedkoordinator DKS grunnskole
Fylkets hus
7735 Steinkjer
Tlf.: 74 11 51 74
Mob.: 469 49 811
E-post: irene.rosenblom@ntfk.no
Henning Lystad
Koordinator DKS videregående skole
Inderøy videregående skole
7670 Inderøy
Tlf.:
Mob.: 402 28 149
E-post: henning.lystad@ntfk.no
Anne Lena Underland
Fagansvar scenekunst og film, videregående skole
Inderøy videregående skole
7670 Inderøy
Tlf.: 74 11 49 44
Mob.: 954 07 784
E-post: anne-lena.underland@ntfk.no
Kari Hortman
Rådgiver
Fagansvar litteratur
Fylkets Hus
7735 Steinkjer
Tlf.: 74 11 14 43
E-post: kari.hortman@ntfk.no
Anna Josefine Kvaløsæter
Rådgiver
Turnélegging
Fylkets Hus
7735 Steinkjer
Tlf.: 74 11 14 43
E-post: Anna-Josefine.Kvalosater@ntfk.no
Richard Susegg Kvarving
Rådgiver
Turnélegging, kontrakter, informasjonsarbeid
Fylkets Hus
7735 Steinkjer
Tlf.: 74 11 12 49
Mob.: 917 27 571
E-post: richard-susegg.kvarving@ntfk.no
Kristin Løseth Waade
Produsent, Musikk i Nord-Trøndelag
Fagansvar musikk
Fylkets Hus
7735 Steinkjer
Tlf.: 74 11 14 51
Mob.: 476 03 871
E-post: kristin-loseth.waade@ntfk.no
Morten Schrøder
Turnélegging musikk
Musikk i Nord-Trøndelag
Fylkets Hus
7735 Steinkjer
Tlf.: 74 11 14 80
Mob.: 992 81 437
E-post: morten.schroder@ntfk.no
Marit Bakken
Fagansvar film
Prosjektkoordinator, Midtnorsk Filmsenter AS
Kjøpmannsgata 35, 7011 Trondheim
Postboks 964, Sentrum 7410 Trondheim
Tlf: 73 51 55 50
E-post: marit@midtnorskfilm.no
Bjørnar Sellæg
Fagansvar kulturarv
Museumspedagog/seksjonsleder, Namdalsmuseet
Museet Midt
Strandgata 7
7900 Rørvik
Mob.: 488 80 033
E-post: bjornar.selleg@museetmidt.no
Sara Cornelia Greiff
Fagansvar visuell kunst
Leder, Kunstmuseet Nord-Trøndelag
Museet Midt
Stasjonsgata 3
7800 Namsos
Mob.: +400 39 239
E-post: sara.cornelia.greiff@museetmidt.no